Termokeramikos dažai Thermoshield

thermoshield_logo_300dpi.jpg

 

 

http://www.thermoshield.lv/pics/semejstvo/prod01.gif

 

THERMOSHIELD EXTERIEUR

 

Aukštųjų technologijų danga fasadams

Ilgalaikė, šilumą taupanti sistema - dažymas

 

Ilgalaikė аpsauga

ТhеrmоShield Exterieur gerai apsaugo fasadus nuo drėgmės: lietaus, krušos ir sniego. 
ТhеrmоShield Exterieur turi kintamą laidumą difuzijai ir tuo pačiu užtikrina drėgmės pasišalinimą sienos kapiliarais į išorę.
Kadangi danga ТhеrmоShield Exterieur reguliuoja drėgnumą, tai užkerta kelią  nepageidautinam fasadų „pažaliavimui“. Nėra sąlygų augti samanoms, grybeliams, pelėsiams ir vandens augalams. Nereikia jokių chemikalų. 

Dėl sudėtyje esančių keraminių komponentų, danga atspari aplinkos poveikiams. Smogas, rūgštys, druskos, ozonas, jūros vanduo ir UV spinduliai ją labai mažai veikia. Didelis atsparumas neigiamiems aplinkos veiksniams užtikrina, kad danga ТhеrmоShield Exterieur ilgus metus nepraras savo apsauginių savybių. ТhеrmоShield Exterieur gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos, todėl danga pasižymi elastingumu ir tamprumu. Tai labai sumažina įtrūkimų atsiradimo galimybę ir stabdo fasadų dangos senėjimo procesą.  

Fasadas, padengtas ТhеrmоShield Exterieur danga, ilgus metus atrodys kaip naujas.

 

Taikymo sritys

 

Aukštos kokybės, akrilo pagrindo danga su dideliu kiekiu užpildo iš natrio – boro silikatinių, vakuuminių mikrosferų. ТhеrmоShield Exterieur galima naudoti įvairiose srityse.

 

 • Efektyvi pastatų, statinių fasadų apsauga. Pagerina visos statybinės konstrukcijos šiluminę apsaugą ir atsparumą susidėvėjimui. Sėkmingai naudojama karšto klimato rajonuose, kur svarbi saulės atspindėjimo savybė. Šaltame klimate, dėl infraraudonųjų spindulių atspindėjimo, iki 30%, lyginant su kitų tipų dangomis,  sumažina šilumos nuostolius (taip vadinamas, „šiluminio veidrodžio efektas“).
 • ТhеrmоShield Exterieur idealiai tinka naftos pramonės ir izoterminiams įrenginiams izoliuoti (atspindi 86% matomos saulės šviesos ir iki 94% infraraudonųjų spindulių). Temperatūra naftos produktų talpyklos viduje vasarą  mažiausiai 10˚C žemesnė, nei padengtoje standartiniais aliuminio pudros dažais. Taigi, žymiai sumažėja naftos produktų garavimas. Šaltuoju metų laiku, danga apsaugo talpyklą nuo peršalimo.
 • Vamzdynų, šilumos punktų, paskirstymo mazgų, technologinės įrangos, autoklavų, degimo krosnių ir kt. šiluminė izoliacija bei apsauga nuo drėgmės.

 

Specifinės sаvybės

 • Mūro perteklinės drėgmės sumažinimas. Dėl dangos membranos savybių  perteklinė drėgmė garų pavidalu greit pasišalina iš sienos. Tuo pačiu metu, danga išlieka nelaidi vandeniui iš išorės.
 • Matavimų rezultatai parodė, kad, prieš padengiant ТhеrmоShield Exterieur, sienos drėgnumas 5 сm gylyje buvo 90%, tai po padengimo jis sumažėjo iki 60% ir dar mažiau.
 • ТhеrmоShield Exterieur danga – laidi difuzijai, labai atspari neigiamiems aplinkos veiksniams, pav. smogui, ozonui, taip pat UV spinduliams.
 • Saulės šviesos atspindėjimas iki 86% ir infraraudonosios spektro dalies atspindėjimas iki 94% (baltai dangai). Todėl vasarą žymiai sumažėja vidaus patalpų temperatūra, o žiemą, lyginant statinius su kitų tipų dangomis, sumažina šilumos nuostolius iki 30%.
 • Netoksiška, be tirpiklių, neišskiria dujų.
 • Lengvai valoma, nes sudėtyje yra medžiagų, neleidžiančių prilipti nešvarumams.
 • Degumo klasė G1(nepalaiko degimo).
 • Ilgai išliekanti spalva. Dangos ТhеrmоShield Exterieur ilgaamžiškumas - 15-20 metų.
 • Sudarydama besiūlę, elastingą membraną, užlygina plyšius ir siūles.
 • Didelis elastingumas plačiame temperatūrų diapazone nuo -70˚C iki +200˚С.
 • Neleidžia susidaryti kondensatui, grybeliui ir pelėsiui.
 • Geras kibumas su daugeliu paviršių: metalu, medžiu, betonu, čerpe, poliuretano putomis, guma, tinku ir t.t.

 

Теchniniai duomenys:

Sudėtis

Keraminės vakuuminės mikrosferos, pigmentai, priedai, akriliniai rišikliai, vanduo

Pigmentai

Titano dioksidas, aliuminio trihidratas.

Skiedimas

Ne daugiau 5% vandens.

Tankis

1,01 g/сm3

Santykinis šilumos imlumas, ˚С

1,1 kJ/(kg˚С)

Šiluminio laidumo koeficientas

0,35 W/(m˚С)

Santykinis spinduliavimo koeficientas, Е

0,25

Saulės šviesos atspindėjimas

86%

Infraraudonosios spektro dalies atspindėjimas

94%

Sausa sritis sd
Drėgna sritis sd
Garų laidumo koeficientas, Rp

1,3
0,7

25/0,10 (m²hPа)/mg

Išeiga

2 sluoksniai (bendras dangos storis 0,25-0,3 mm),
125-150 ml/m² - vienam sluoksniui.

Sluoksnio džiūvimo laikas

12 valandų.

Temperatūrų ribos

- 700С + 2000С

Blizgumas

Matinis

Spalva

Balta + daugiau kaip 4000 atspalvių.

Mažiausia leistina darbo temperatūra

Ne žemesnė kaip +50С, R.H. ne daugiau 80%.

Pakavimas

Plastikinis kibiras 12,5 l.

Patentas

1. ЕР 1 111 144 А1 – Patalpų šilumos nuostolius mažinanti konstrukcija.
2. ЕР 1 215 463 А1- Paviršių danga, gerinanti šilumos perdavimą.  

 

Energijos taupymo sistemа

ТhеrmoShield padeda pastatui į išorę pašalinti drėgmę. Sauso pastato termoizoliacinės savybės žymiai geresnes, negu drėgno. Eilė tyrimų, atliktų per daugelį metį, parodė, kad išlaidos šildymui sumažėjo vidutiniškai 30%
Ilgus metus ТhеrmoShield atspindi didžiąją dalį saulės šviesos. Esant aukštai tempertūrai, oro drėgmė, sugerta dangos, vėl išgarinama. Dėl garavimo vyksta aušinimas. Atspindėjimas ir aušinimas dėl drėgmės garavimo karštu laikotarpiu veikia kaip nemokamas kondicionierius.  

ТhеrmoShield sumažina energijos sąnaudas.

 

Padengimas


ТhеrmoShield Exterieur – tai aukštųjų technologijų danga fasadams. Ji susideda iš milijonų mikroskopinių keraminių rutuliukų, tolygiai pasiskirsčiusių aukštos kokybės jungiančioje medžiagoje.  
Į šią kompoziciją dedami dažantys pigmentai, kuriuos maišant įvairiomis kombinacijomis gaunama daugiau kaip 4000 atspalvių
Su ТhеrmoShield dirbama, kaip su įprastais dažais. Juo lengvai padengiamas betonas, tinkas, medis, metalas, tapetai. Tam nereikia specialių įrankių ar pasiruošimo.
ТhеrmoShield pasižymi puikiomis dengimo savybėmis. Jis greitai išdžiūsta ir neturi tirpiklių.  
Кеraminiai dangos rutuliukai difuziškai laužia šviesą, todėl danga spindi. Rezultatas – gaunamos nuostabaus ryškumo spalvos.  
Dėl ypatingos sudėties ТhеrmoShield spalvos ilgai neišblunka. Didelis spalvų atsparumas, net po keleto metų, leidžia atlikti remontą, kuris bus beveik nepastebimas.  
Nešvarumai nuplaunami vandeniu ir plovimo priemonėmis (atsparus trynimui).

 

Techniniai duomenys:

 • sd- pagal DIN 52615:
  sausa sritis sd = 1,3,
  drėgna sritis sd = 0,7;
 • tankis pagal DIN 53217-2: 1,01 kg/dm³;
 • atsparumas ugniai (klasė) : В1, ant medžio В2;
 • blizgumas: matinis pagal DIN EN 13 300;
 • grūdėtumas: smulkus pagal DIN EN 13 300;
 • atsparumas drėgnam trynimui: klasė 2 pagal DIN EN 13 300;
 • kontrastiškumo ir padengimo santykis: klasė 2 pagal DIN EN 13 300.

 

ТhеrmoShield žymiai technologiškesnis už dažus.

 

Fasadų danga, kuri pasiteisina  

Šildymo išlaidų sumažėjimas iki 30%
Ilgalaikė pastato apsauga
Didelis spalvų atsparumas
Nemokamas „kondicionierius“ vasarą

 

 
 

 

thermoshield_logo_300dpi.jpg

 

http://www.thermoshield.lv/pics/semejstvo/prod05.gif

 

THERMOSHIELD INTERIEUR

 

Aukštųjų technologijų danga vidaus patalpoms

Ilgalaikė, šilumą taupanti sistema - dažymas

Ilgalaikė аpsauga

 

Su ThermoShield Interieur patalpos ilgai atrodo, lyg naujai atremontuotos.  
Keraminių rutuliukų ir aukštos kokybės rišančiosios medžiagos kombinacija užtikrina didelį dangos tvirtumą ir atsparumą susidėvėjimui.  
Skirtingai, negu kitos dangos, ThermoShield nekaupia statinės elektros. Todėl ant dangos paviršiaus nusėda  pastebimai mažiau nikotino ir nešvarumų. Šios nuosėdos su danga cheminių junginių nesudaro, jas galima lengvai nuplauti vandeniu ir plovimo priemonėmis.  
Taigi, ThermoShield Interieur idealiai tinka intensyvaus naudojimo vidaus patalpoms, pav. laiptinėms, vsuomeninėms įstaigoms, viešbučiams, parduotuvėms, vaikų darželiams, senelių namams ir ligoninėms.
ThermoShield Interieur ypač gerai tinka alergiškiems, astma sergantiems žmonėms, nes danga neišskiria kenksmingų sveikatai, sukeliančių alergiją, garų ir sukuria palankų patalpos mikroklimatą. Jos sudėtyje nėra plastifikatorių ar ftalatų.  
ThermoShield Interieur laidumas difuzijai – kintantis. Jis užtikrina drėgmės pasišalinimą iš sienos  kapiliarais.  
Be to, ThermoShield Interieur gali kaupti drėgmę ir tokiu būdu reguliuoti patalpos drėgnumą. Dėl šios savybės ThermoShield Interieur yra puikus produktas, tinkantis padidinto drėgnumo patalpoms, tokioms, kaip rūsiai, virtuvės, vonios, dušai ir saunos. Jis sumažina pelėsio atsiradimo pavojų.  

 

Energijos taupymo sistemа

 

 

Sienos, padengtos ThermoShield Interieur , sudaro padidintą keraminį paviršių. Keramika tolygiai paskirsto šilumą visoje patalpoje, todėl patalpa greičiau, ir, svarbiausia, tolygiau įšyla. Terminas „Karšta galvai – šalta kojoms“ šiuo atveju netinkamas.  
Keramika ne tik paskirsto šilumą tarp sienų, bet ir sukuria malonų šilumos spinduliavimą. Šiluminiai spinduliai tiesiogiai perduoda šilumą patalpoje esantiems daiktams, nešildydami oro (koklinės krosnies efektas). Todėl šildymo sistema, veikianti šilumos spinduliavimo principu, komfortabiliai temperatūrai pasiekti, sunaudoja žymiai mažiau energijos.  
Krosnis spinduliuoja šilumą iš vienos vietos, o ThermoShield Interieur danga skleidžia šilumą tolygiai nuo visų sienų. Todėl, net esant žemesnei kambario  temperatūrai, žmonės jaučiasi gerai, be to, sutaupoma iki 30% šildymo išlaidų.  
Karštu vasaros metu ThermoShield Interieur danga iš oro sugeria drėgmę ir vėl ją išgarina. Dėl garavimo vykstantis temperatūros sumažėjimas sukuria malonią, „nuo sienų sklindančią“ vėsą. Kai kada kondicionierius net nereikalingas.  

ТhеrmoShield sumažina energijos sąnaudas.

 

Specifinės sаvybės

ThermoShield Interieur danga laidi difuzijai, atspari purvui ir nikotinui, be tirpiklių, neišskiria dujų. Ji lengvai valoma, nes sudėtyje yra medžiagų, leidžiančių lengviau pašalinti nešvarumus. Degumo klasė G1 (nepalaiko degimo). Dėl gerų saulės šviesos atspindėjimo savybių patalpos, nudažytos ThermoShield Interieur, atrodo šviesesnės, o dėl infraraudonosios spektro dalies atspindėjimo – greičiau sušyla bei gerokai ilgiau išsaugo šilumą. Temperatūrų skirtumas patalpos viršuje ir apačioje sudaro ne daugiau 10˚С, taigi, susilpnėjus oro konvekcijai, žymiai sumažėja patalpos dulkėtumas. Danga pasižymi antistatinėmis savybėmis, todėl jos paviršiuje nesikaupia dulkės ir nešvarumai. ThermoShield Interieur sudėtyje nėra alergenų. Danga ypač tinka medicinos įstaigoms, vaikų darželiams ir mokykloms, gyvenamosioms patalpoms. ThermoShield Interieur sutaupo iki 30% išlaidų patalpų  šildymui ir vėsinimui.  

 

Теchniniai duomenys:

Sudėtis

Keraminės vakuuminės mikrosferos, pigmentai, priedai, akriliniai rišikliai, vanduo

Pigmentai

Titano dioksidas, aliuminio trihidratas.

Skiedimas

Ne daugiau 5% vandens.

Tankis

0,896 g/сm3

Santykinis šilumos

imlumas, ˚С

1,1 kJ/(kg˚С)

Šiluminio laidumo koeficientas

0,44 W/(m˚С)

Santykinis spinduliavimo koeficientas, Е

0,25

Saulės šviesos atspindėjimas

86%

Infraraudonosios spektro dalies atspindėjimas

94%

Sausa sritis sd
Drėgna sritis sd

 

Garų laidumo koeficientas, Rp

2,46
0,3

0,27/0,12 (m²hPа)/mg

Išeiga

2 sluoksniai (bendras dangos storis 0,25-0,3 mm),
125-150 ml/m² - vienam sluoksniui.

Sluoksnio džiūvimo laikas

4 valandos.

Temperatūrų ribos

- 700С + 2000С

Blizgumas

Matinis

Spalva

Balta + daugiau kaip 4000 atspalvių.

Mažiausia leistina darbo temperatūra

Ne žemesnė kaip +50С, R.H. ne daugiau 80%.

Pаkavimas

Plastikinis kibiras 12,5 l.

Pаtentas

1. ЕР 1 111 144 А1 - Patalpų šilumos nuostolius mažinanti konstrukcija.
2. ЕР 1 149 958 А1 – Danga, skirta vidaus patalpų mikroklimato pagerinimui ir pelėsio susidarymo pavojaus sumažinimui.

 

Padengimas

ThermoShield Interieur – tai aukštųjų technologijų danga vidaus patalpoms. Ji susideda iš milijonų mikroskopinių keraminių rutuliukų, tolygiai pasiskirsčiusių aukštos kokybės jungiančioje medžiagoje.  
Į šią kompoziciją dedami dažantys pigmentai, kuriuos maišant įvairiomis kombinacijomis gaunama daugiau kaip 4000 atspalvių
Su ТhеrmoShield dirbama, kaip su įprastais dažais. Juo lengvai padengiamas betonas, tinkas, medis, metalas, tapetai. Tam nereikia specialių įrankių ar pasiruošimo.
ТhеrmoShield pasižymi puikiomis dengimo savybėmis. Jis greitai išdžiūsta ir neturi tirpiklių. Кеraminiai dangos rutuliukai difuziškai laužia šviesą, todėl danga spindi. Rezultatas – gaunamos nuostabaus ryškumo spalvos.  

Dėl šio optinio efekto sunaudojama mažiau energijos įprastam patalpos apšvietimui. Difuziškai atsispindi ne tik šviesos, bet ir garso bangos. Ši ypatybė pagerina patalpos akustines savybes.

 

Techniniai duomenys:

 • sd- pagal DIN 52615:
  sausa sritis sd = 2,46, 
  drėgna sritis sd = 0,3;
 • tankis pagal DIN 53217-2; 0,896 kg/dm³;
 • blizgumas: matinis pagal DIN EN 13 300;
 • grūdėtumas: smulkus pagal DIN EN 13 300;
 • atsparumas drėgnam trynimui: klasė 3 pagal DIN EN 13 300;
 • kontrastiškumo ir padengimo santykis: klasė 2 pagal DIN EN 13 300

 

ТhеrmoShield žymiai technologiškesnis už dažus.

 

Fasadų danga, kuri pasiteisina  

Puiki, ilgalaikė išvaizda
Žymiai mažesnis pelėsio atsiradimo pavojus

Nemokamas „kondicionierius“ vasarą